Ви в зоні ризику: депресію пов'язали з можливим критичним станом

Серце, лікування
Серцевий Напад відбувається, коли артерія, що постачає ваше серце кров'ю і киснем, блокується / eluniverso.com

Серцевий напад відбувається, коли артерія, що постачає ваше серце кров'ю і киснем, блокується.

Серцевий Напад відбувається, коли артерія, що постачає ваше серце кров'ю і киснем, блокується. Жирні речовини холестерину, звані бляшками, зазвичай відповідальні за це блокування.

Цей шкідливий процес відомий як ішемічна хвороба серця, стан, який відноситься до серцевих захворювань. Ключовий висновок дослідження, опублікованого в журналі JAMA, полягає в тому, що люди, які відчувають симптоми депресії, з більшою ймовірністю захворіють серцевими захворюваннями або перенесуть інсульт, ніж ті, хто повідомляє про хороше психічне здоров'я.

Щоб зібрати свої висновки, дослідники з Кембриджського університету проаналізували медичні карти понад півмільйона людей, які не мали в анамнезі хвороб серця і кровообігу, які були включені в два різних дослідження: UK Biobank (2006-2010) і Emerging співробітництво за факторами ризику (ERFC; 1960-2008).

Читати такожАстрологи дізналися, у кого слабке місце-серце

Після приєднання до досліджень учасникам виставляли бали на основі анкет, що оцінюють їх настрій і будь-які симптоми депресії, які вони зазнали за попередні один-два тижні.

Ці бали були розділені на п'ять груп залежно від ступеня тяжкості симптомів.

10 років потому дослідники виявили, що люди з найвищими показниками і з найбільш важкими симптомами депресії з тих пір частіше страждали серцевими захворюваннями або інсультом, в порівнянні з людьми з найнижчими показниками.

Більш того, більш високий ризик серцевих захворювань та інсульту існував навіть після врахування факторів ризику серцевих і серцево-судинних захворювань, таких як вік, стать, статус куріння, історія діабету, артеріальний тиск, індекс маси тіла і рівні холестерину.

Дослідники відзначають, що симптоми депресії вимірювалися тільки тоді, коли кожна людина приєднувалася до дослідження.

Це означає, що оцінки не обов'язково відображають почуття людини за весь час, коли він брав участь у дослідженні.

Професор Емануеле Ді Ангелантоніо, дослідник Кембриджського університету, який фінансується BHF, сказав:

«Це найбільше на сьогоднішній день свідчення того, що почуття, пов'язані з депресією, пов'язані з ймовірністю серцевого нападу або інсульту в майбутньому. Спостережуваний вищий ризик невеликий за величиною, і ці результати є лише частиною головоломки. Тепер нам потрібно провести додаткові дослідження, щоб зрозуміти, чи є ці спостережувані асоціації причинними, і можливу біологію, що стоїть за цим зв'язком ».

Професор сер Нілеш Самані, медичний директор British Heart Foundation, сказав: "Наше психічне та фізичне здоров'я нерозривно пов'язані. З цього дослідження ясно, що наші серця і уми пов'язані більш взаємопов'язаними, ніж ми думали раніше. Вивчаючи це посилання далі, ми можемо знайти нові способи допомогти поліпшити здоров'я нашого серця.

Однак важливо підкреслити, що підвищений ризик невеликий і спостерігається протягом тривалого періоду часу. Це не повинно турбувати тих, хто в даний час відчуває поганий настрій або почуття депресії, з приводу здоров'я їх серця.

Симптоми серцевого нападу можуть включати:

Біль в грудях-відчуття тиску, сорому або здавлювання в центрі грудей.

Біль в інших частинах тіла - може здаватися, що біль поширюється від грудей до рук (зазвичай уражається ліва рука, але може вражати обидві руки), щелепи, шиї, спині і животу (живота)

«Хоча біль у грудях часто буває сильною, деякі люди можуть відчувати лише незначний біль, схожий на нетравлення шлунка», - пояснює NHS.

У деяких випадках може взагалі не бути болю в грудях, особливо у жінок, літніх людей і людей, які страждають діабетом.

Новини заразКонтакти